Design & marketing

KOCHAMY
PROJEKTOWAĆ!

Od 2000 roku pomagamy naszym Klientom w kreowaniu wizerunku ich marki. Tworzymy skuteczne narzędzia marketingowe.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie brandingu i projektowania graficznego na potrzeby budowania wizerunku, opakowań oraz stron internetowych i marketingu online.

Nasza agencja powstała w 2000 roku w Koszalinie, a  obecnie posiadamy również biuro w Warszawie.

Obsługujemy Klientów w całej Polsce, a nasze projekty możesz spotkać praktycznie na wszystkich kontynentach.

Nasz zespół

POZNAJMY SIĘ

Krzysztof gołaszewski

właściciel agencji

Mariusz Patton

key account manager

filip stanek

account manager warszawa

ania batorska

copywriter

aleksander barsukov

game developer

Rhema Group w liczbach

Liczby mówią same za siebie

0 +
Zrealizowanych projektów
0 %
Klientów z polecenia
0 +
Lat doświadczenia

Opinie Klientów są dla nas naprawdę ważne.
Przeczytaj, jak nas oceniają Klienci, z którymi mieliśmy okazję pracować.

Pełen profesjonalizm – tak w skrócie możemy opisać naszą dotychczasową współpracę z agencją reklamową Rhema Group. Pan Krzysztof wraz z całą załogą zawsze dbają o najwyższą jakość dostarczanych projektów oraz – co istotne – dostarczają je na czas (lub nawet przed). Jesteśmy pewni, że wspólnie zrealizujemy jeszcze wiele projektów i stawimy czoła kolejnym wyzwaniom w zakresie brandingu i nie tylko.

Damian Dziuk
BNP Paribas Securities Services

Rhema Group, zrealizowała kompleksowo proces stworzenia nowej marki Obora na Wynos. Prace wykonane przez agencje objęły przygotowanie logotypu, stworzenie wizytówek, projekt na samochodzie firmowym, a przede wszystkim stronę WWW. Szeroka wiedza teoretyczna i praktyczna, szybkość działania, elastyczność, cierpliwość oraz bardzo duża kreatywność całego zespołu, to według mnie największe zalety firmy.

Ze względu na wyjątkowo dobry charakter współpracy przy realizowanym projekcie jak i projektach w trakcie realizacji – bardzo serdecznie polecam Agencję Rhema Group jako nadzwyczaj profesjonalnego i solidnego partnera.

Artur Klockowski
oboranawynos.pl

Pomysł na stworzenie folderu Północnej Izby Gospodarczej powstał na krótko przed konferencją, której miał dotyczyć (…) Tym bardziej pragnę serdecznie podziękować w imieniu swoim oraz Północnej Izby Gospodarczej w Koszalinie za profesjonalne zaprojektowanie graficzne całego folderu, wyrozumiałość związaną z chaotycznym przekazywaniem informacji oraz z ciągłymi poprawkami z naszej strony, a także za wydruk tego – jakże ważnego dla przedsiębiorców zrzeszonych w PIG Koszalin – katalogu. (…) Po raz kolejny udowodniliście Państwo, że jesteście firmą godną zaufania.

Robert Bodendorf
Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Koszalinie

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z agencją reklamową Rhema Group zwłaszcza z wykonanych wizualizacji 3D naszych mebli oraz fotografii reklamowej, zrealizowanych zlecenia DTP i prac projektowych. Realizacje reklam wewnętrznych i medialnych w pełni spełniły nasze oczekiwania. Cieszymy się z efektów dotychczasowej współpracy.

Anna Dudzińska
Biuro Meble Sp. z o.o.

For me as the head of our website project it was important to relay on the team. The team of Rhema Group is much more than this. We were especially impressed about creativity and transparent workflow, we have been informed permanently. We can recommend this always motivated team.

Michael Bolst
Idea SPA Travel

Rhema Group wykreowała nasz logotyp oraz w sposób profesjonalny i rzetelny opracowała Księgę Identyfikacji Znaku naszej firmy.

Maciej Przebierała
KANU Nature

Agencja Reklamowa Rhema Press (obecnie Rhema Group) na zlecenie Edycji Świętego Pawła, w okresie ostatnich 3 lat, przygotowała gry: Biblijni Bohaterowie Noe i Biblijni Bohaterowie Dawid. Gry zostały przygotowane od strony graficznej i programistycznej z przeznaczeniem na komputery osobiste PC. Gry zostały wydane w Polsce i wprowadzone do sprzedaży w 2011 oraz w 2012 roku. Rhema Press przygotowała produkty z należytą starannością i dużym zaangażowaniem z dotrzymaniem ustalonych wcześniej terminów realizacji.

ks. Tomasz Lubaś
Dyrektor Generalny, Edycja Świętego Pawła

Współpracę z firmą Rhema Group, w zakresie fotografii reklamowej hoteli, rozpoczęliśmy w 2008 r., która z uwagi na satysfakcjonujące wyniki trwa do dzisiaj. W naszej współpracy cenimy sobie samodzielny wybór ujęć, aranżację planu oraz obróbkę wybranych fotografii.

Doceniając profesjonalizm, jak również dyspozycyjność pracowników Rhema Group, Idea Spa travel Sp. z o.o. w najbliższej przyszłości zamierza kontynuować współpracę z firmą Rhema Group w zakresie sesji zdjęciowych i z całym przekonaniem poleca ją jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w biznesie.

Robert Zug
Dyrektor ds. sprzedaży Idea Spa Travel Sp. z o.o.

Gmina Biesiekierz informuje, iż przedsiębiorstwo Rhema GROUP Krzysztof Gołaszewski wykonało Katalog informacyjny podsumowujący kadencję 2014-2018. Z przyjemnością informuję i poświadczam, iż publikacja wykonana jest zgodnie z zamówieniem i terminowo.

Ponadto informuję, iż w trosce o należytą jakość, pan Krzysztof Gołaszewski dzielił się dobrymi praktykami, a ostatecznie zmodyfikowany projekt graficzny nie tylko odpowiada na potrzeby promocji Gminy, ale skutecznie akcentuje ważne informacje i osiągnięcia, o których informujemy mieszkańców, co było głównym celem publikacji. Jednocześnie praca z firmą Rhema GROUP Krzysztof Gołaszewski cechuje się bardzo dobrym kontaktem i wysoką kulturą oraz zrozumieniem dla indywidualnych potrzeb zleceniodawcy.

Andrzej Leśniewicz
Wójt Gminy Biesiekierz

Współpracowaliśmy z Agencją Reklamową Rhema Press (obecnie Rhema Group) w okresie od września do grudnia 2012 roku. Przedmiotem współpracy było przygotowanie od strony programistycznej dwóch wersji językowych aplikacji mobilnej iOS „Miś Bu na wsi” na urządzenia iPhone oraz iPad oraz publikacja wymienionych aplikacji w App Store.
Współpraca przebiegała sprawnie, wszystkie uwagi przesyłane w procesie testowania aplikacji były respektowane i wdrażane na bieżąco.
Jakość programowania i komunikacji z klientem oceniam wysoko.

Dariusz Gryzło
Buliba s.c.

Jaki projekt chciałbyś zrealizować? Skontaktuj się z nami.