Zakres obsługi

A TWOJA MARKA - JAKIEGO POTRZEBUJE WSPARCIA?

Planujesz wdrożyć nowy projekt? A może myślisz o odświeżeniu wizerunku swojej marki? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu. Oferujemy kompleksową obsługę Twojej marki. Pomagamy naszym Klientom tworzyć  marki i zdobyć nowych fanów. Zapewniamy profesjonalną obsługę, której sami chcielibyśmy doświadczać. Poznaj naszą ofertę i stwórzmy razem coś niesamowitego.

POZNAJ ZAKRES OBSŁUGI

SPRAWDŹ W CZYM MOŻEMY CI POMÓC

Branding & design

Kreujemy marki. Projektujemy logotypy, opracowujemy systemy identyfikacji wizualnej i księgi znaku.

Projektowanie opakowań

Kreujemy szatę graficzną i formę opakowań. Specjalizujemy się w projektach dla branż FMCG i kosmetyków, ale też dla branży motoryzacyjnej.

Copywriting

Słowo pisane ma wielką moc, która może przekonać odbiorcę do współpracy właśnie z Tobą. Daj znam znać o tym, czego dotyczy Twoja działalność, a my ubierzemy ją w słowa, które chce się czytać!

Upominki reklamowe

W naszej ofercie znajdziesz wszystko czego potrzebuje nowoczesna firma – od bardzo popularnych długopisów, przez elektronikę, po gadżety klasy premium. Na magazynie mamy 9.000.000 produktów gotowych do wysyłki. Skorzystaj z naszego sklepu online.

Projektowanie stron www

Projektujemy i wdrażamy strony internetowe z systemami zarządzania treścią (CMS). Budujemy serwisy specjalistyczne, tworzymy i integrujemy rozwiązania e-commerce.

Pozycjonowanie stron www

Dzięki współpracy partnerskiej z agencją interaktywną Grupa Tense możemy zapewnić Twojej firmie kompleksowe usługi z zakresu pozycjonowania i optymalizacji strony. Poprzez indywidualne podejście do klienta opracowujemy dedykowany pakiet usług, który najlepiej sprawdzi się dla danej firmy.

Hosting i wsparcie techniczne

Naszym Klientom oferujemy pełen pakiet usług umożliwiających zaistnienie marki w świadomości internautów. Od doboru i rejestracji domeny poprzez hosting i konfigurację poczty elektronicznej po wsparcie techniczne stron i sklepów internetowych.

Fotografia i modelowanie 3D

Wykonujemy sesje fotograficzne (packshot, aranżacja, wnętrza), tworzymy realistyczne wizualizacje 3D.

Zaufali nam:

Jaki projekt chciałbyś zrealizować? Skontaktuj się z nami.