oferta

A TWOJA MARKA - JAKIEGO POTRZEBUJE WSPARCIA?​

SPRAWDŹ W CZY MOŻEMY CI POMÓC

Planujesz wdrożyć nowy projekt? Szukasz pomysłu na opakowanie?
A może myślisz o odświeżeniu wizerunku swojej marki?
Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu. Oferujemy kompleksową obsługę Twojej marki.
Pomagamy naszym Klientom tworzyć marki i zdobyć nowych fanów.
Zapewniamy profesjonalną obsługę, której sami chcielibyśmy doświadczać.
Poznaj naszą ofertę i stwórzmy razem coś wyjątkowego!

Branding & design

Kreujemy marki. Projektujemy logotypy, opracowujemy systemy identyfikacji wizualnej i księgi znaku.

* Wypełnienie briefu pozwoli nam na oszacowanie kosztów i przygotowanie oferty. Nie jest to w żadnym stopniu zobowiązujące do skorzystania z naszych usług.

Strony internetowe

Projektujemy i wdrażamy strony internetowe z systemami zarządzania treścią (CMS). Budujemy serwisy specjalistyczne, tworzymy i integrujemy rozwiązania e-commerce.

Projektowanie opakowań

Kreujemy szatę graficzną i formę opakowań. Specjalizujemy się w projektach dla branż FMCG i kosmetyków, ale też dla branży motoryzacyjnej.

Opieka nad stroną www

Naszym klientom oferujemy abonamentowe pakiety obsługi technicznej i aktualizacji stron www. Dzięki naszej opiece strona jest zawsze aktualna, zarówno pod względem opublikowanych treści, jak również od strony technicznej.

Pozycjonowanie stron www

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu pozycjonowania i optymalizacji strony. Poprzez indywidualne podejście do Klienta opracowujemy dedykowany pakiet usług, który najlepiej sprawdzi się dla danej firmy.

Hosting i wsparcie techniczne

Naszym Klientom oferujemy pełen pakiet usług umożliwiających zaistnienie marki w świadomości internautów. Od doboru i rejestracji domeny poprzez hosting i konfigurację poczty elektronicznej po wsparcie techniczne stron i sklepów internetowych.

Copywriting

Słowo pisane ma wielką moc, która może przekonać odbiorcę do współpracy właśnie z Tobą. Daj znam znać o tym, czego dotyczy Twoja działalność, a my ubierzemy ją w słowa, które chce się czytać!

Fotografia

Wykonujemy profesjonalne sesje fotograficzne produktów, a także rendery 3D.

Upominki reklamowe

W naszej ofercie znajdziesz wszystko czego potrzebuje nowoczesna firma – od bardzo popularnych długopisów, przez elektronikę, po gadżety klasy premium. Na magazynie mamy 9.000.000 produktów gotowych do wysyłki. Skorzystaj z naszego sklepu online.

Zaufali nam:

Jaki projekt chciałbyś zrealizować? Skontaktuj się z nami.